Regeneracja z czynnikami wzrostu w Kielcach

Regeneracja z czynnikami wzrostu to innowacyjny zabieg, do którego stosowane są specjalistyczne preparaty oparte na działaniu czynników wzrostu, czyli grupy peptydów, stymulujących wzrost komórek oraz ich podziały i metabolizm. Czynniki te działają regenerująco, przyspieszają proces odbudowy skóry i sprawiają, że cera odzyskuje młodzieńczy wygląd. Ponadto stymulują syntezę elastyny, kolagenu oraz innych części komórkowej macierzy. Regeneracja z czynnikami wzrostu szczególnie polecana jest osobom, których skóra utraciła jędrność, elastyczność lub została uszkodzona.

Regeneracja z czynnikami wzrostu

Na czym polega zabieg regeneracji z czynnikami wzrostu w Kielcach?

Przed zabiegiem regeneracji z czynnikiem wzrostu skóra jest przygotowywana do zabiegu poprzez peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję. Następnie specjalista aplikuje na skórę klienta kwas laktobionowy 30% i pozostawia go na kilka minut. W kolejnym kroku wmasowuje on specjalną ampułkę z czynnikami wzrostu, zwaną „zastrzykiem młodości”. Na końcu na twarz pacjenta zakładana jest hydrożelowa Maska Młodości. Zabieg ten jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Jednak przed jego rozpoczęciem specjalista musi upewnić się, czy nie ma przeciwwskazań do jego wykonania.

Czynniki wzrostu w kosmetykach - zasada działania

Czynniki wzrostu to białka, które naturalnie występują w naszym ciele. Ich funkcją jest stymulowanie wzrostu komórki, a także jej przekształcenie i podział. Ich bardzo ważną rolą jest również przekazywanie impulsów pomiędzy skórą właściwą a naskórkiem. Dzięki aplikacji czynników wzrostu można skutecznie zredukować zmarszczki i przywrócić skórze młodzieńczy blask. Białka te również pomagają walczyć z objawami fotostarzenia się i zwiększają produkcję kolagenu. Stosując kosmetyki z czynnikami wzrostu, można nieco zredukować skutki starzenia się skóry i zmniejszyć widoczność bruzd oraz zmarszczek.

Ile kosztuje regeneracja z czynnikami wzrostu w Kielcach?

Jeśli zastanawiasz się, jaka jest cena regeneracji z czynnikami wzrostu w Kielcach, odwiedź stronę Emilux.pl. Znajdziesz na niej dokładnie informacje o kosztach wykonania tego zabiegu. Jednak zanim się na niego zdecydujesz, zapoznaj się również z zamieszczonymi przeciwwskazaniami i upewnij się, czy żaden z nich nie dotyczy Ciebie. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z zespołem Instytutu Kosmetyki Emilux. Specjaliści udzielą Ci odpowiedzi i przedstawią szczegóły na temat zabiegu.